Sada 3 balení vonných tyčinek z Taiwanu

Sada všech 3 balení našich vonných tyčinek z Taiwanu. 3 vůně a nálady, které si rádi bereme na každé čajové setkání.

Guyu aneb Jarní síla

Expresivní, silná vůně s příjemnou, exotickou sladkostí indického santalu a tóny horkého či hořícího dřeva. Energické a povzbuzující, hodí se po ránu a k výrazným čajům.

Hlavní složka: indický santal
Balení: 26 vonných tyčinek, celkem 15g

Dashu aneb Letní vánek

Jemná, klidná, elegantní vůně orlářky, která se nenápadně rozprostře prostorem a navodí útulnou, meditativní atmosféru. Hodí se navečer, ke klidným, např. archivním čajům, které si chceme do hloubky vychutnat.

Hlavní složky: indonéská orlářka
Balení: 26 vonných tyčinek, celkem 18g

Shuangjiang aneb Podzimní tanec

Bohatá, elegantní, výrazná, ale přesto čistá vůně orlářky, která vyplní prostor vznešenou vůní a navodí klidnou slavnostní atmosféru. Hodí se k uvítání hostů u šálku čaje anebo jako třešnička na dortu čajového setkání. Krásně se snoubí s rafinovanými, elegantními čaji, např. Útesovými wulongy.

Hlavní složky: vietnamská orlářka z oblasti Hanoie a indonéská orlářka
Balení: 40 vonných tyčinek, celkem 15g

1 880 Kč 1 553,72 Kč bez DPH
Skladem

Ingredience našich vonných tyčinek pochází z různých míst Asie. Vždy jsou to čistě přírodní, přirozeně rostoucí vonná dřeva, pryskyřice či byliny. Přirozený původ je důležitý jak pro aroma, tak pro zdravé působení na tělo a mysl podobně jako u čaje ze starých či divokých stromů. Stejně jako ve světě čaje snoubí ostrov Taiwan hloubku staré čínské kultury s japonskou precizností a čistotou. Naše vonné tyčinky jsou mistrně zpracovány v rodinné manufaktuře, kde se řemeslo výběru surovin, míchání a výroby dědí po třetí generaci.

Orlářka (neboli chenxiang, agarwood, eagle wood, aquila wood či oud) je nejvzácnější a údajně nejstarší vonná esence, která se používá k výrobě vykuřovadel, parfémů a také v tradiční čínské medicíně. Získává se ze stromu orlářky, který po napadení škůdci, houbami či poranění vylučuje vonnou pryskyřici. Orlářka použitá v našich vonných tyčinkách je divoce rostoucí, to znamená, že pochází z lesů a není pěstovaná ani uměle zpracovaná. Uklidňuje, osvěžuje, navozuje klidnou, meditativní náladu, podle čínské medicíny reguluje proudění energie qi. Při vychutnávání čaje neruší, naopak se s čajem výborně snoubí - jak vůní, tak účinkem. V Asii se často používá při čajových obřadech, setkáních i k podpoře prodeje v čajových obchodech.

Kategorie: 香 Vůně z Taiwanu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení