Vonné tyčinky Shuangjiang

Podzimní tanec

Bohatá, elegantní, výrazná, ale přesto čistá vůně orlářky, která vyplní prostor vznešenou vůní a navodí klidnou slavnostní atmosféru. Hodí se k uvítání hostů u šálku čaje anebo jako třešnička na dortu čajového setkání. Krásně se snoubí s rafinovanými, elegantními čaji, např. Útesovými wulongy.

Hlavní složky: vietnamská orlářka z oblasti Hanoie a indonéská orlářka
Balení: 40 vonných tyčinek, celkem 15g

Balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
880 Kč 727,27 Kč bez DPH
Skladem

Ingredience našich vonných tyčinek pochází z různých míst Asie. Vždy jsou to čistě přírodní, přirozeně rostoucí vonná dřeva, pryskyřice či byliny. Přirozený původ je důležitý jak pro aroma, tak pro zdravé působení na tělo a mysl podobně jako u čaje ze starých či divokých stromů. Stejně jako ve světě čaje snoubí ostrov Taiwan hloubku staré čínské kultury s japonskou precizností a čistotou. Naše vonné tyčinky jsou mistrně zpracovány v rodinné manufaktuře, kde se řemeslo výběru surovin, míchání a výroby dědí po třetí generaci.

Orlářka (neboli chenxiang, agarwood, eagle wood, aquila wood či oud) je nejvzácnější a údajně nejstarší vonná esence, která se používá k výrobě vykuřovadel, parfémů a také v tradiční čínské medicíně. Získává se ze stromu orlářky, který po napadení škůdci, houbami či poranění vylučuje vonnou pryskyřici. Orlářka použitá v našich vonných tyčinkách je divoce rostoucí, to znamená, že pochází z lesů a není pěstovaná ani uměle zpracovaná. Uklidňuje, osvěžuje, navozuje klidnou, meditativní náladu, podle čínské medicíny reguluje proudění energie qi. Při vychutnávání čaje neruší, naopak se s čajem výborně snoubí - jak vůní, tak účinkem. V Asii se často používá při čajových obřadech, setkáních i k podpoře prodeje v čajových obchodech.

Kategorie: 香 Vůně z Taiwanu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení